Будівництво АЗС Україна. Будівництво офісів в Вінниці. Ремонтно-будівельні роботи.

Будівництво промислових об’єктів Вінниця

 

При будівництві промислових об’єктів (Вінниця), ТОВ «Вінницька будівельна компанія» виконує газопровідні роботи, застосовуючи найсучасніше обладнання, впроваджуючи інноваційні технології з енергозбереження, зокрема, сучасні котли.

Будівництво промислових об’єктів Вінниця

У будівництві промислових об’єктів (Вінниця) ТОВ «Вінницька будівельна компанія» застосовує сучасні децентралізовані автономні системи опалювання будинків і споруд. Це пояснюється економічністю децентралізованих систем, які допомагають уникнути витрат на будівництво теплових мереж і паливно-енергетичні ресурси при транспортуванні теплоносія.

Будівництво промислових об’єктів Вінниця

Співробітники «ВБК» - це найкращі фахівці у галузі будівництва промислових об’єктів та споруд іншого призначення у Вінниці та Україні, які спеціалізуються на газопровідних роботах.

ТОВ «Вінницька будівельна компанія» запрошує до співпраці осіб, зацікавлених у будівництві промислових об’єктів в Вінниці та Україні.


Загальне будівництво та ремонт Будівництво АЗС Будівництво об’єктів різного призначення Ремонтно-будівельні роботи Діяльність у сфері архітектури Інженерна та технічна діяльність Водопровідні, каналізаційні роботи Газопровідні роботи Виробництво бетонних сумішей Торгівля паливно-мастильними матеріалами
Про компанію

Вінницька будівельна компанія

Види діяльності

Вінниця будівельні компанії

Об’єкти

Фото галерея будівельних об’єктів Україна

Партнерам

Комерційне та житлове будівництво

Контакти

Вінницька будівельна компанія

Адреса: 

21034, Україна, м. Вінниця, вул. Залізнична, 13а
Тел/факс:
+38 (0432) 27-48-81
+38 (050) 445-14-14
Е-mail:
Лічильники
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

 
    e-mail  

 
Разработано в METASTUDIO